Порошенко вкотре пообіцяв безвізовий режим уже найближчим часом

242
19 серпня 2016 року Президент України Петро Порошенко заявив, що країна зможе отримати безвізовий режим із ЄС уже протягом кількох тижнів.

Глава держави заявив, що впевнений в ухваленні позитивного рішення щодо безвізового режиму для України з державами Європейського Союзу вже протягом найближчих тижнів.
«Я переконаний, що найближчим часом Європейський Союз прийме рішення – вже лічені тижні залишились до того, коли відкриють безвізову двері об’єднаної Європи для українців», – заявив Порошенко.
Новое время нагадує, що 17 липня поточного проку глава Верховної Ради України Андрій Парубій оголосив про завершення роботи для отримання візової лібералізації з країнами Євросоюзу.
До цього комісар ЄС із питань політики сусідства та розширення Йоханнес Хан заявляв, що резолюцію щодо безвізового режиму між Україною й Європейським Союзом буде затверджено восени цього року.
Додамо, безвізовий режим чинний Президент уперше пообіцяв ще 2013 року, заявивши про те, що Україна й ЄС розроблять пілотний проект візової лібералізації, який будуть реалізовувати протягом півроку.

Коментарi

Коментарiв