Політолог закликав СБУ перевірити Тимошенко й Савченко

263
Політолог Павло Нусс закликав Службу безпеки України перевірити діяльність лідерки партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко й народного депутата Надії Савченко.

На думку політолога, низка заяв Савченко загрожують національній безпеці України, у зв’язку з чим СБУ повинна перевірити діяльність нардепа й лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко.
«Заклики Савченко увінчалися для Тимошенко й Медведчука успіхом. Один із лідерів сепаратистів Олег Царьов готовий на прямі переговори з депутатами «Батьківщини», зокрема з Надією Савченко, які, на думку сторін, повинні покласти «громадянській війні» кінець. Небезпека переговорів полягає в тому, що вони завдадуть значної шкоди інформаційній безпеці нашої держави і похитнуть не тільки національну консолідацію, а й вплинуть на єдність думок керівництва ЄС і США. Кремль ставить саме на це», – наголосив у своєму Facebook Нусс.
«Упевнений, настав час вимагати від СБУ перевірити заклики Савченко, які прямо загрожують національній безпеці. Тимошенко, як лідер партії «Батьківщина», на моє глибоке переконання, зобов’язана негайно дати політичну оцінку діям члена своєї фракції, і, в разі порушення справи, проходити в ньому як співучасниця», – резюмував експерт.

Коментарi

Коментарiв