Після Майдану нічого не змінилося, – Адагамов

248
Відомий російський блогер Рустем Адагамов прокоментував останні події в Україні та пояснив своє ставлення до нашої влади.

За словами Адагамова, те, що він нині бачить в Україні, викликає у нього співчуття й розуміння того, наскільки людям складно. Що ж до влади, то вона викликає в нього лише розчарування, оскільки після подій Майдану нічого не змінилося – триває своєрідна боротьба кланів.
«Одних шахраїв змінили іншими. Я був на Майдані, багато чого бачив, говорив з людьми, в яких дійсно була надія. Мені не подобався цей загальний такий націоналістичний тренд Майдану, коли люди кажуть «ми хочемо стати частиною Європи» і при цьому виявляють такий яскраво виражений націоналізм… Нестиковки з’являються. Я думав, що для правління країною прийдуть якісь технократи і приведуть країну до нормального стану. Призначення Саакашвілі губернатором Одеси було для мене цікавим – він досвідчений такий реформатор. Я думав, що Україна піде шляхом Польщі, Чехії… Але якось не виходить», – зауважив в інтерв’юАпострофу блогер.
Крім того, він відповів на питання про те, як українці можуть перемогти Путіна: «Очевидно не так, як вони сьогодні це роблять (сміється). Кричати на кожному розі, що Путін – х**ло… Це не конструктивно, адже справа не в ньому. Українці повинні зробити все самі, тобто не треба думати, що головний ворог – це Путін. Ні. Головний ворог українців – це тепер саме самі українці. Поки вони не відчують… Знаєте, як свого часу зробили грузини, я там був і спостерігав, як вони прямо тащаться від своєї крутості, як у них все добре вийшло. Що вони зуміли перемогти і корупцію, і налагодити відносини людей і влади, провели всі ось ці реформи. Адже в них було ціле агентство з експорту реформ».

Коментарi

Коментарiв