Росіяни почали присилати мені різні погрози, – Марчук

307
Екс-голова СБУ, представник України у підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи з питань урегулювання ситуації на Донбасі, генерал армії України Євген Марчук зізнався, що після його посту в соціальних мережах щодо українсько-російського конфлікту на тлі загострення у Криму йому почали погрожувати росіяни.

«Я ж це написав, можливо, з певною часткою перебільшення, не тільки для своїх, а й щоб росіяни прочитали, бо мене вони читають – не всі, але кому треба – і також зрозуміли, що ми здогадуємося про їхні плани і готуємося дати їм відсіч. До речі, вони на це вже відреагували – почали мені присилати різні погрози», – наголосив в інтерв’ю Укрінформу Марчук.
Він відмовився коментувати зміст цих погроз, проте зазначив, що все це свідчить про важливість для РФ зіпсувати Україні День Незалежності, до того ж не обов’язково за допомогою воєнної операції.
«Я, відверто кажучи, не думаю що Росія зробить щось таке, що буде дуже легко розшифрувати, що це її рук справа, бо на такі очевидні речі Путіну зараз іти невигідно. Однак їхнє поле для «творчості» з метою зіпсувати нам свято неймовірно широке. Але не треба через це під час свят нервувати і з підозрою на все дивитися», – підкреслив екс-глава СБУ.
Також він заявив про необхідність зберігати спокій, проти й залишатися уважними, що колись називали «нормальною пильністю». Крім того, посадовець закликав святкувати День Незалежності в будь-якій формі, незважаючи на місце свого проживання.
«У селі, на хуторі, в райцентрі чи у великому місті. Адже незалежна Україна зустрічає 25 років, чверть століття, воюючи з гігантом, з Росією, з сусідом – це взагалі тема для Шекспіра! Тому, ясна річ, кожному треба якось проявити свою позицію», – висловив думку Марчук.

Коментарi

Коментарiв