Путін зробив несподівану заяву про «налагодження відносин» із Україною

183
19 серпня Президент РФ Владімір Путін зробив низку гучних заяв щодо відносин із Україною під час візиту до анексованого Кримського півострова.

Після гучних заяв щодо «практики терору Україною» російський лідер дещо змінив свою риторику, зауваживши, що влада РФ не планує розривати відносини  українською стороною.
«Ми не збираємося згортати наші відносини, незважаючи на небажання сьогоднішньої влади в Києві мати повноцінні дипломатичні відносини на рівні послів», – підкреслив Президент РФ під час візиту до анексованого Криму.
Крім того, «забувши» про зобов’язання РФ відповідно до Мінських домовленостей, він укотре звинуватив Україну в невиконанні положень Угоди на тлі «диверсій» у Криму: «Зрозуміло, навіщо це було зроблено – в Україні не хочуть або не можуть з якихось міркувань виконувати Мінські домовленості… І не можуть пояснити власному народу суттєві промахи в соціально-економічній політиці».
За його словами, для покращення українсько-російських відносин він призначив спеціального представника Президента Російської Федерації з розвитку торгово-економічних, наукових і технічних зв’язків між двома державами. Цю посаду отримав Дмітрій Ліванов, якого нещодавно звільнили з посади міністра освіти РФ.
«Виходжу з того, що досвід Ліванова і не в останню чергу його наполегливість, характер і вирішення завдань, які перед ним стояли, відіграють позитивну роль у здійсненні тих функцій, які на нього покладаються», – цитуєІнтерфакс Путіна.

Коментарi

Коментарiв