The Washington Post опублікував поради наступному Президенту США щодо Росії

247
Директор напрямку прав людини та демократії Інституту міжнародного лідерства імені Маккейна Дейвід Креймер, колишній помічник держсекретаря США з питань демократії, прав людини та праці за президентства Джорджа Буша закликав наступного Президента США ставитися до РФ, як до загрози.

У статті для The Washington Post Креймер закликав наступного Президента США визнати, що Російська Федерація під керівництвом Владіміра Путіна є авторитарним, клептократичним режимом, що загрожує американським цінностям, а також інтересам Штатів і їх союзників.
«Ми маємо обмежити та стримати агресію Росії, надавши нашим союзникам по НАТО запевнення, що ми захистимо їх, шляхом виконання гарантій колективного захисту зафіксованих у статті 5 Статуту НАТО, а також підтвердивши нашу підтримку суверенітету, територіальної цілісності та прагнень сусідів Росії приєднатись до НАТО та ЄС. Ми також маємо підтримати тих, хто живе в Росії та прагне кращого, більш демократичного майбутнього», – цитує Голос Америкиексперта.
«Наступна президентська адміністрація США має визнати, що сама природа режиму Путіна заважає реальному партнерству між США та Росією та значно обмежує галузі співпраці. Намагання США активніше взаємодіяти цього не змінять – це пробували і зазнали у цьому невдачі і Буш, і Обама – і навіть можуть здатись свідченням слабкості США, чим неодмінно скористається Путін», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв