Ватажки «ДНР/ЛНР» заявили про готовність віддати полонених

243
Глава так званої ЛНР Ігор Плотницький заявив про готовність піти на перемовини з українською стороною щодо обміну полоненими, зокрема йдеться про народного депутата Надію Савченко.

За словами Плотницького, він готовий обговорити питання щодо обміну військовополоненими з народним депутатом України від «Батьківщини» Надією Савченко, якщо українська влада «надасть їй такі повноваження» – передає РИА Новости.
«Ми – і я, і Олександр Захарченко  (ватажок бойовиків «ДНР») готові віддати (військовополонених). Призначить Київ Савченко, будемо з Савченко розмовляти, призначить Петрова, будемо з Петровим», – зазначив ватажок бойовиків.
Нагадаємо, вранці 6 липня невідомі підірвали автомобіль ватажка так званої Луганської народної республіки Ігоря Плотницького. Так званий Штаб Народної міліції ЛНР повідомив, що внаслідок вибуху двоє осіб із пораненнями потрапили до лікарні. Пізніше Луганський інформаційний центр заявив, що сам Плотницький також був госпіталізований. Сепаратистські ЗМІ заявляли про серйозні травми ватажка терористів, проте вже через кілька днів його виписали з лікарні.

Коментарi

Коментарiв