Луценко похвалився затриманням «чергового сучого сина»

167
20 серпня 2016 року Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив про затримання посадовця, якого спіймали на хабарі загальною сумою близько 230 тисяч гривень.

«Мені часто дорікають за емоційність. Визнаю, інколи не стримуюсь. Ненавиджу тих, хто розв’язав війну і тих, хто займається мародерством», – зауважив у своєму Facebook глава Генеральної прокуратури України.
«Вчора у рамках розслідування розкрадань на 20 мільйонів гривень у Держслужбі АТО Київська прокуратура спільно з працівниками Служби безпеки України затримала посадовця цієї служби на хабарі в 230 тисяч гривень за перемогу фірми у конкурсних торгах з виконання робіт щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО. Сучий син», – наголосив Луценко.
Додамо, нещодавно глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький звинуватив очільника Генеральної прокуратури України Юрія Луценка в саботуванні притягнення до відповідальності судді-хабарника.
«Після скерування прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) обвинувального акту до суду щодо судді-хабарника з одного із районних судів Харкова, який фактично є «кишеньковим» суддею сумновідомого Геннадія Кернеса, було встановлено, що щодо цього ж судді Генеральною прокуратурою України прийнято рішення про закриття кримінального провадження за фактом одержання хабара, що мало місце раніше того злочину, який розслідувався детективами НАБ України», – підкреслив Холодницький.

Коментарi

Коментарiв