«Інформаційний опір» оприлюднив шокуючі деталі «кримських терактів»

223
Керівник організації «Інформаційний опір», народний депутат України Дмитро Тимчук повідомив, що незадовго до провокацій російських спецслужб на адміністративному кордоні з анексованим Кримом низка військових частин на півострові отримали розпорядження у вигляді телеграм.

«У телеграмі було зазначено, що в рамках проведення навчань «Кавказ 2016» з 5 серпня 2016 року у Криму діють три групи російського спецназу, що зображують (цитата) «три групи умовних диверсантів», завданнями яких є захоплення полонених, «проникнення на територію військових містечок для установки умовних СВУ» у районах «командних пунктів (пунктів управління) військових частин і підрозділів, радіотехнічних та зенітно-ракетних засобів, засобів зв’язку», «захоплення складів зі зброєю та боєприпасами, кімнат для зберігання зброї», – заявив у своєму Facebook Тимчук, посилаючись на джерела «Інформаційного опору» в підрозділах російських Збройних Сил в анексованому Криму.
Відповідно, за його словами, у зв’язку з цим на півострові віддавали розпорядження вжити необхідних заходів щодо виявлення й недопущення фейкових диверсантів на територію Криму.
«Таким чином, саме напередодні сутички з «українськими диверсійно-розвідувальними групами, російські окупанти в Криму в ході своїх навчань розігрували сценарій затримання груп російського спецназу, який виконував свою навчальну задачу – під виглядом ворожих ДРГ здійснював «мінування» військових об’єктів, захопити зброю і боєприпаси. В цілому, більш ніж стандартний сценарій навчань за участю спецназу», – зауважив нардеп.
У підсумку він наголосив, що все виглядає таким чином, ніби російські спецназівці, які занадто «захопились своєю роллю», зробили «щось не так», намагаючись виконати поставлені задачі, після чого це «щось не так» Федеральна служба безпеки Росії використала у своїх інтересах проти України.

Коментарi

Коментарiв