Російський аналітик розповів, коли Кремль поверне Крим Україні

178
Колишній головний аналітик партії «Єдина Росія» Леонід Власюк назвав можливий сценарій повернення анексованого Кримського півострова Україні.

В ефірі телеканалу ActiveTV Власюк висловив думку, що Російська Федерації поверне анексований Кримський півострів до складу України фактично «за одну ніч».
«Як тільки Путіна «не стане», почнеться боротьба за його місце. Всі впливові фігури, в тому числі і кримські, в той же момент потягнуться до Москви боротися за царський трон», – спрогнозував аналітик.
Крим фактично залишиться кинутим і нікому не потрібним. Нам залишиться тільки встигати вішати українські прапори над державними адміністраціями», – підсумував фахівець.
Додамо, нещодавно російський публіцист Олександр Кашин висловив думку, що Україні вже навряд чи вдасться повернути Крим: «Чи можна повернути статус-кво Радянському Союзу? А Югославії? А Чехословаччині? Кордони в Європі і в світі часто змінюються протягом століть, і кожного разу доречна приказка про зубну пасту і тюбик, в який її вже не запхнеш. Я впевнений, що історія Криму зробила незворотній поворот в лютому 2014 року. Чим швидше обидва наших суспільства це зрозуміють і приймуть, тим швидше життя на півострові нормалізується. Вибачте».

Коментарi

Коментарiв