Кравчук розповів про те, хто може перемогти Путіна

363
Перший Президент України Леонід Кравчук пояснив, хто може перемогти Президента РФ Владіміра Путіна.

«Я думаю, що перемогти режим Путіна, режим сили, може тільки російський народ. Ніхто інший його не переможе. І я не вірю в те, що хтось іще піде міняти владу в Росії, це просто нереально. Це не якась маленька держава, де можна це зробити чужими руками. Тому перемогти владу або замінити владу може тільки російський народ. Інша справа, що міжнародні санкції на народ впливають. Поки що /не дуже сильно, але впливають. Якщо ці санкції посилити, і довести їх до фінансово-банківських, то справа може розгорнутися зовсім інакше. В такій ситуації країна за один день може залишитись без можливості розраховуватись», – наголосив колишній глава держави.
За його словами, попри низку тверджень у ЗМІ Путін цілком адекватний на відміну від його оточення, тобто інших представників влади. Йдеться про те, що у Кремлі є особи, які заважають мирно жити й будувати власну державу Україні.  Цю думку Кравчук висловив в інтерв’ю Апострофу.
Також він зауважив, що до «диверсій» у Криму він більше звертав увагу на проблеми Донбасу, оскільки анексований півострів має більш далеку перспективу вирішення питання ніж Схід України.
«Донбас – це близька перспектива, яку можна вирішити при бажанні всіх сторін. Але Росія увесь час шукає не шляхи вирішення цих питань, а шляхи загострення. То звинувачує Україну, що ми не виконуємо Мінських домовленостей, в той час як саме ми їх тільки і виконуємо, то звинувачує нас, що ми не готуємо пропозиції і зміни до Конституції, аби провести вибори на Донбасі. Хоча всім очевидно, що без безпекової складової провести вибори на Донбасі неможливо. Безпека там відсутня, і ніхто не піде на Донбас помирати, проводячи вибори, це факт», – підкреслив екс-президент.

Коментарi

Коментарiв