«Друг» Путіна Ердоґан запевнив Україну у своїй підтримці

221
Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоґан запевнив Президента України Петра Порошенка у продовженні підтримки.

Під час телефонної розмови з Порошенком Ердоґан запевнив, що Туреччина й надалі підтримуватиме територіальну цілісність і суверенітет України.
«Реджеп Тайїп Ердоґан запевнив Петра Порошенка у незмінності позиції Туреччини щодо підтримки незалежності та територіальної цілісності України у її міжнародно визнаних кордонах. Президент Туреччини також заявив, що Турецька Республіка не визнає окупації Криму і продовжуватиме усіляко підтримувати кримських татар», – ідеться в повідомленні прес-служби Президента України.
У свою чергу Порошенко на тлі нещодавньої спроби військового перевороту в Туреччині підтвердив, що Україна продовжує підтримати законно призначених Президента й уряд Туреччини.
Нагадаємо, нещодавно військовий експерт, російський журналіст Олександр Гольц прокоментував вибачення Президента Туреччини Реджепа Ердоґана перед російським лідером Владіміром Путіним за збитий іще сім місяців тому літак.
На думку Гольца, вибачення Ердоґана за збитий іще сім місяців тому російський бомбардувальник стало черговою перемогою РФ на зовнішньополітичній арені. Це настільки потішило Путіна, що уривки з листа турецького Президента опублікували на сайті Кремля.
 

Слід зазначити, що вибачення турецького лідера стали несподіванкою, оскільки нещодавно він запевняв усіх у своїй правоті в цьому конфлікті, проте три мільйони росіян, які відмовилися від відпочинку в Туреччині, вдарили по кишені турків і змусили Ердоґана різко змінити свою позицію.

Коментарi

Коментарiв