Ігор Овчар: «У мене не залишилось жодного сподівання на владу»

367
Чим ширше та глибше українська громада, громадянське суспільство, його актив вникають в питання побудови, управління та захисту української держави, пропонують своє бачення, беруть участь та залучають інших до впровадження напрацьованого в життя – тим вищий шанс в української нації загалом збудувати та захистити свою державу. Наприклад, станом на сьогодні, саме громадянське суспільство з допомогою знаних міжнародних організацій створило хоч якийсь фронт боротьби з корупцією.
На відміну від офіційної влади, яка жодної альтернативи не висунула та досі займається профанацією та саботажем реформ, зокрема – мімікрує боротьбу з корупцією шляхом арештів стрілочників.
Галузь оборони – не виняток, адже влада хоч і змушена була (в зв’язку з нападом москалів) вжити деякі міри щодо впровадження кількісних змін (більше грошей на оборону тощо), але досі не розпочала та не провела жодної суттєвої, якісної, докорінної зміни в системі оборони.
Справжньої швидкої радикальної реформи ЗСУ – досі теж не відбулось і навіть на горизонті не проглядається. Широкій громадськості України про таке не відомо.
Особисто у мене є певні надії та сподівання щодо початку докорінних реформ в армії лише за вимогою, за ідеями та за участі активної частини громадськості – військових та інших фахівців тощо. Жодного сподівання на владу, на те, що вона таки почне обіцяну радикальну реформу в сфері оборони – у мене не залишилось.
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв