НАБУ дозволили перевірити дзвінки Авакова

216
Солом’янський суд Києва дозволив Національному антикорупційному бюро України перевірити дзвінки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у справі про сумнівну закупівлю рюкзаків для МВС у фірми, з якою пов’язують його сина Олександра.

Відповідно до постанови суду від 15 серпня, НАБУ дозволено вивчати інформацію про дзвінки Авакова за період із червня 2014 року по серпень 2016 року.
Нагадаємо, екс-заступник чинного глави Міністерства внутрішніх справ Сергій Чеботар і Олександр Аваков є фігурантами кримінального виробництва щодо закупівлі 6 тисяч рюкзаків для потреб відомства за завищеною ціною.
Раніше Національному антикорупційному бюро вже надали доступ до банківських рахунків компанії-постачальника тактичних рюкзаків для МВС «Дніпровенд», яку пов’язують із сином Авакова. Крім того, у справі фігурує ім’я харків’янина Володимира Литвина – друга сина глави МВС.
Крім того, в лютому цього року було оприлюднено відеозапис із прихованої камери, на якому Олександр Аваков, імовірно, домовлявся з Чеботарем щодо поставки рюкзаків для низки підрозділів МВС.

Коментарi

Коментарiв