США прямим текстом сказали Порошенку – досить влаштовувати війнушку, – аналітик

269
Президент Українського центру аналітичних досліджень Олександр Охріменко прокоментував розмову Президента України Петра Порошенка з віце-президентом США Джо Байденом.

«Якщо це перекласти з дипломатичної на нормальну мову, США прямим текстом сказали Порошенку: «Досить влаштовувати війнушку. Більше грошей не дамо. І взагалі, тобі ж сказали домовлятися з Путіним, а ти що тут робиш», – зазначив Охріменко.
За його словами, вигідність війни на Донбасі для Порошенка й Путіна є очевидною, оскільки Порошенка це рятує від нових виборів до Верховної Ради України, під час яких він точно програє. Російський лідер, у свою чергу, має чудову можливість відволікти увагу свого населення від економічного становища країни за рахунок війни.
«Тому Порошенко намагається всіма силами довести, що ситуація на Донбасі критична, а Путін йому допомагає. Він навіть намагався переконати в цьому віце-прем’єра США, але не вийшло. Скоріше за все, ВОНИ вже списали його, як раніше списали Ющенка», – висловив думку в колонці Обозревателя аналітик.
Нагадаємо, відповідно до інформації, наданої Білим домом, віце-президент США Джо Байден запевнив Порошенка в тому, що Штати «нагадували Росії про необхідність деескалації ситуації та закликали Україну до стриманості».

Коментарi

Коментарiв