Бойовики нахабно обстріляли спостерігачів СЦКК

233
Керівник української сторони Спільного центру з контролю й координації питань припинення вогню, генерал-майор Борис Кременецький повідомив, що 20 серпня спостерігачі СЦКК потрапили від обстріл бойовиків.

Відповідно до заяви Кременецького, 20 серпня військовослужбовці української сторони СЦКК виконували заходи з фото фіксації порушень режиму припинення вогню бойовиками незаконних збройних формувань поблизу населеного пункту Світлодарськ, що неподалік позицій Збройних Сил України.
За словами генерал-майора,бойовики випустили по вказаному району з боку Калинівки 15 мін калібром 82 мм і здійснили обстріл із зенітної установки та крупнокаліберних кулеметів.
«Незважаючи на те, що автомобіль наглядової групи СЦКК УАЗ 31519-030М має чіткі позначення у вигляді великих літер «НМ», по ньому все одно вівся вогонь. У результаті чого в автомобіля пошкоджені переднє і заднє скло, запасне колесо, електрична проводка, передня панель, повітряний патрубок, кріплення радіатора, праві передні і задні двері, салон автомобіля, а також передня решітка. Під час обстрілу особовий склад наглядової групи встиг сховатися в укриття і пошкоджень не отримав», – цитує Лівий берег повідомлення СЦКК.
Підкреслимо, Україна підніме тему щодо цього інциденту під час засідання Тристоронньої контактної групи з питань урегулювання ситуації на Донбасі. Крім того, про обстріл також повідомили Спеціальну моніторингову місію Організації з безпеки та співробітництва в Європі в Україні.

Коментарi

Коментарiв