Експерт спрогнозував перетворення Криму на військову базу

223
Колишній заступник голови українського уряду кримської автономії та екс-нардеп, правозахисник Андрій Сенченко на тлі приїзду Владіміра Путіна до Криму висловив думку, що РФ планує перетворити анексований півострів на військову базу.

За словами Сенченка, Кремль має намір перетворити анексований півострів на військову базу, оскільки РФ не має грошей для того, аби підтримувати й розвивати туризм у Криму.
«На мій погляд, все це нагнітання з боку Росії в Криму і за його межами кореспондується з попередніми діями, коли у Кремлі понизили статус Криму, ліквідувавши відповідний федеральний округ. Таким чином у Кремлі відмовилися від туристичного Криму через брак грошей, тепер там буде лише військова база та її обслуга. Отже, будуть збільшені зусилля щодо «виштовхування» з Криму українських громадян, зокрема кримських татар. Саме тому проводить «Совбез» на окупованій території», – наголосив в ефірі Радіо Свобода екс-нардеп.
Додамо, коментуючи візит Путіна на окупований півострів, експерт фонду «Майдан закордонних справ» Юрій Смілянський закликав не шукати в цьому якогось прихованого значення, оскільки Кремль уже давно сприймає Крим як частину Росії.
«Це означає, що Путін вважає Крим своєю територією, не більше того. Не треба переоцінювати. Ми розповідаємо страшилки, яких потім самі боїмося. Війна вже йде більше ніж два роки. Чи буде вона більш широкомасштабною, чи ні – залежить від рішень Путіна, від того, що стукне йому в голову. Він головнокомандувач і переслідує певні цілі. Війна може бути менш чи більш активною, може поєднувати заяви, які створюють видимість готовності до діалогу, для розпорошення уваги. Це може бути способом приспати пильність української влади», – висловив думку Смілянський.

Коментарi

Коментарiв