Корчинський закликав Україну готуватися звільнити Крим, Донбас, Кубань і Ростов

251
Учасник війни у Придністров’ї, український громадський і політичний діяч, лідер партії «Братство» Дмитро Корчинський спрогнозував, що вже незабаром Росію охопить серйозна криза, завдяки чому Україна зможе повернути Донбас, Крим і навіть Ростов і Кубань.

На думку Корчинського, Україна може повернути анексований Крим лише воєнним шляхом. На цьому тлі він нагадав, що вже протягом двох років Московія переживає серйозну економічну кризу, у зв’язку з чим слід очікувати й політичну кризу в Москві, що вже неодноразово відбувалася.
«Нам здається, що Москва – дуже монолітна і централізована, але тільки в XX столітті вона пережила шість катастроф, коли розвалювалася або була на грані розвалу. Це в середньому частіше, ніж раз на 20 років. Тобто, цілком вірогідно, що найближчим часом знову буде політична криза або національна катастрофа в Російській Федерації. І цим, безумовно, потрібно скористатися і відбити всі наші землі: і Крим, і Донбас, і Ростов, і Кубань, якщо вдасться», – наголосив в інтерв’ю Апострофу лідер «Братства».
За його словами, для повернення Криму Україна зможе скористатися певними політичними проблемами в Росії, проте для цього варто ґрунтовно готуватися. Вже після повернення Крим має отримати статус на рівні району Херсонської області й навіть заново заселений.
«Крим має бути наново заселений населенням із центральних і західних регіонів України, бо більшість населення, яке там є має повернутися до себе в Росію. Це звичайна політика, яка постійно застосовується. Часто відбувається обмін населенням. Наприклад, на початку ХХ століття грецьке населення з Анатолії було виселене в Грецію, а турецьке населення з Балкан і грецьких островів було виселене в Туреччину. Тобто такий обмін населенням відбувається і має відбуватися, як це не прикро. Безумовно, це не дуже гуманно, але само собою зрозуміло, що ті люди, які ходили в Криму на референдум, не захочуть лишатися на півострові, коли він знову відійде до України», – підкреслив Корчинський.

Коментарi

Коментарiв