Різаєва порадила Савченко стати продавцем чебуреків

232
Колишня полонена «ЛНР» Гайде Різаєва розкритикувала президентські амбіції народного депутата України Надії Савченко.

На думку Різаєвої, призначення Савченко на посаду Президента України може стати останньою дурницею країни й нашого народу.
«Я далеко не політик, але, у зв’язку з низкою пережитих моментів, стала стратегом. Українці через доброту душевну та простоту почали пускати в політику, в управління їхніми долями людей, які далеко не розуміються на цьому. Остання «жертва долі» – Надія Савченко, вічно голодуюча бранка РФ і навіть України», – зауважила у своєму Facebook колишня полонена бойовиків так званої ЛНР.
За її словами, вона поважає Савченко як особу жіночої статі, проте не більше: «Надійко, хочу дати тобі просто пораду. Вийди заміж, полюби, народи дитину, проведи свого коханого чоловіка в АТО і чекай його, молися й дочекайся живим. Не потрібно балотуватися у Президенти, міністри, депутати і так далі. Це не твоє, ти не осилиш, як і я, як і багато інших. Зупинись і заспокойся. Я, наприклад, як і тисяча інших військовополонених, справжня полонена, з двома вищими освітами і юридичним стажем на посаді начальника відділу в Господарському суді Криму, протягом 11 років стою біля мангалу та смажу шашлик, і не відчуваю себе нещасною. У мене є вакантна посада, потрібна жінка-чебуречниця. Може, допоможеш? У цьому ж немає нічого соромного. До речі, всіх добровольців і учасників АТО в моєму кафе обслуговують безкоштовно», – підмітила Різаєва.
Крім того, вона закликала українців і кримських татар «не зробити нісенітниці й не вибрати нового Президента України, слухаючи чиїсь гіркі історії полону», оскільки легше і правильніше «виховати» чинну владу, а не «тикати знову пальцем у небо».
«Ви думаєте, я люблю Порошенка? Ні, я вимагаю зустрічі з ним уже рік після того, як звільнилася з полону. Але думати лише про свої нещастя не можна. Юлія Тимошенко…ти програла. Не того «кумира» вибрала. Нісенітниця вся ваша гра. Грати непотрібно було, варто було жити долями матерів, які відпустили на війну своїх дітей. Усе просто. Одне скажу – досить переворотів усередині країни, досить смертей наших братів і сліз їх матерів», – підсумувала активістка.

Коментарi

Коментарiв