Черговий російський активіст попросив політичного притулку в Україні

289
Російський письменник і політичний діяч Роман Рословцев попросив у України політичного притулку.

Прес-служба Державної прикордонної служби України інформує, що 21 серпня цього року при проходженні пункту пропуску «Нові Яриловичі» громадянин Російської Федерації Роман Рословцев попросив політичного притулку в української сторони.
«Він звернувся до прикордонників Чернігівського загону із заявою про отримання статусу біженця на території України у зв’язку з політичним переслідуванням в Росії. Росіянин є відомим письменником і громадським діячем, який займався активною протестною діяльністю по відношенню до існуючого в Росії політичного режиму Путіна», – йдеться в повідомленні прес-служби ДПСУ.
«Причина, чому я вирішив просити притулку в Україні, – неможливість продовжувати протестну діяльність у Росії. Біля мого будинку в Москві чергували співробітники ФСБ, тому ніяких речей я з собою не брав, приїхав сюди ні з чим», – пояснив Рословцев своє рішення у коментарі одному з українських ЗМІ.
Додамо, російський активіст відомий організацією акції протесту – у квітні цього року він гуляв Москвою в масці Президента РФ Владіміра Путіна. У червні Тверський районний суд Москви заарештував письменника на 30 діб, звинувативши його у «повторному порушенні встановленого порядку організації або проведення мітингу», вчиненого Рословцевим 10 червня.

Коментарi

Коментарiв