Савченко зізналася, що п’є вино під час голодування

247
Народний депутат України Надія Савченко зізналася, що дозволяє собі пити вино під час голодування.

Під час візиту до США в рамках запрошення на учту з нагоди Дня Незалежності України в одному з місцевих україномовних видань Савченко зізналася, що дозволяє собі не тільки воду під час голодування.
«Я на воді, без їжі. Ну ще можу продегустувати трохи вина і все», – цитуєТСН нардепа.
Також вона зазначила, що має нормальне самопочуття, тим більше, що їй уже не звикати до голодування: «В житті треба відмовлятись від чогось заради найціннішого – життя людей. На волі можна і не поїсти».
Нагадаємо, крім Савченко, на учту у Сполучених Штатах Америки також запросили главу Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, Посла України у США Валерія Чалого й журналіста Богдана Кутєпова. Підкреслимо, вартість участі в учті для бажаючих побачити викосопосадовців становить 250 доларів.
«Я отримала запрошення від української діаспори в Каліфорнії. До того, як стала депутатом, я не була за кордоном – тільки на війні в Іраку і в тюрмі в Росії. Нещодавно я побачила Європу. Тепер сподіваюся побачити США. Цікаво поспілкуватися з українською діаспорою. Вони мене завжди підтримували. І я хотіла б їм особисто подякувати за це. Цікаво ще почути, як вони там живуть, як вони зберігають українські традиції», – зазначила Савченко.

Коментарi

Коментарiв