Росіяни люблять Путіна за те, що він робить з Україною, – українка з РФ

444
Українка, яка вже понад 30 років прожила в Росії, Наталія Литвиненко-Орлова прокоментувало українсько-російський конфлікт «із середини».

«Бути українцем тяжко, навіть у самій Україні. А бути українцем у Росії важче. Ще до початку цих всіх подій у вузькому колі українців я досить часто говорила, що якщо росіянам скажуть стріляти в українців і їм нічого за це не буде, то вони це зроблять. Мені навіть наші свідомі, досить потужні українці казали «та що ти таке кажеш?», але ось цей час настав», – наголосила у коментарі Радіо Свобода Литвиненко-Орлова.
За її словами, залишилось уже зовсім небагато свідомих українців і росіян, які підтримують Україну й її культурні ідеї в Мурманську, куди вона переїхала з Донеччини. Тим не менше, є і дійсно щирі українці.
«Є такі люди, які не бояться підставити плече і сказати, що Україна це не окраїна, не руїна. Що Україна – це наша держава. Ми плекаємо мову, плекаємо культуру, не дивлячись на те, що багатьох із нас уже допитували й запрошували у відповідні кабінети», – підкреслила жінка, додавши, що, незважаючи на це, вона завжди жила Україною й намагалася поділитися цими ідеями з українською громадою в Мурманську.
Крім того, вона пояснила, чому громадяни РФ підтримують політику своєї влади щодо України: «Це є «колективний Путін». Усі вони дуже раді, і дуже люблять Путіна за те, що він робить сьогодні з Україною. І серед тих людей дуже велика кількість наших українців, які ще вчора співали гімн».

Коментарi

Коментарiв