Політолог спрогнозував зміну позиції ЄС щодо санкцій проти Росії

259
Політичний експерт Тарас Березовець спрогнозував, що Європейський Союз змінить свою позицію щодо санкцій проти Російської Федерації, до того ж не в інтересах Кремля.

«Ситуація з санкціями проти Росії з боку ЄС може змінитися. І зміниться в гіршу проти Кремля сторону. Причиною тому є невдала провокація проти України, організована ФСБ в окупованому Криму. Тут спрацював принцип зворотного руху, оскільки все було зроблено росіянами настільки незграбно, що тепер навіть основним російським лобістам доводиться червоніти за незграбність своїх господарів», – наголосив у своєму Facebook Березовець.
Також він зауважив, що протягом кількох останніх місяців уже було багато сигналів того, що Євросоюз продовжив дію санкцій проти Росії «в крайній раз, і ось отримайте». На його думку, про зміну позиції Європи можна судити з «такого чуйного барометра» як президент Європейської ради Дональд Туск.
«Без традиційного європейського лавірування Туск заявив і в розмові з Петром Порошенко, і з Арсенієм Яценюком (останній якраз перебуває з робочим візитом у Брюсселі), що в ЄС не повірили російській версії про кримські подіях. Аналогічну позицію Яценюку задекларував і заступник секретаря НАТО Олександр Вершбоу», – підкреслив експерт.
Він підмітив, що Вершбоу довгий час працював послом США в Москві, і йому точно не потрібно пояснювати, що таке російські інформаційні спецоперації. За його словами, у візиті Яценюка також важливо, що на тлі безвідповідальних заяв про необхідність відстрочити безвізовий режим для України і відтермінувати виділення чергових траншів від Міжнародного валютного фонду колишній глава українського уряду на зустрічах в Брюсселі якраз висловився про зворотне.
«Про те, що Україна виконала і виконує свої зобов’язання і тому розраховує на виконання обіцянок західних партнерів. Літня пауза і відсутність новин якраз і повинні бути використані максимально для озвучування позитивного порядку для країни в Європі, особливо напередодні 25-річчя незалежності. Цим і відрізняється цілепокладання стратегічно мислячих політиків і експертів від популістів, які працюють проти країни», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв