Парламент або буде розпущений, або помре своєю смертю, – нардеп

257
Народний депутат України від фракції «БПП» Ольга Червакова пояснила, яка доля чекає лідерські партії й парламент у цілому.

На думку Червакової, сучасні лідерські партії чекає те ж саме, що було з політичними силами, які створювали на початку української незалежності. Вона нагадала, що тоді були й партії ідеологічного типу на кшталт «Народного руху» чи ПРП.
«Коли партії нелідерского типу переможуть на виборах, тоді ми будемо говорити, що це більше не модно. Навіть журналісти-розслідувачі ніколи до кінця не можуть зрозуміти, хто ті люди, які проходять за списками таких блоків. Ті виборці, які, умовно, люблять Юлю або Ляшка, повинні в навантаження брати всіх інших. У нас відбувається так. Я не бачу передумов для того, щоб у нас скоро з’явилися партії ідеологічного типу. У нас не доросле суспільство, їм подобається це. А політики будуть на цьому спекулювати, і створювати собі образи, а під ці образи створювати політичні проекти», – наголосила в ефірі 112народний депутат.
Також вона спрогнозувала, що після парламентських канікул нічого не зміниться й буде, як завжди, «як попало»: «І я підозрюю, що так може бути до тих пір, поки парламент або не буде розпущений, або помре своєю смертю. Відштовхуватися від формальної логіки безглуздо, тому що це українська політика: вона логіці не підпорядковується».

Коментарi

Коментарiв