Сенцов гостро розкритикував ініціативи Савченко щодо обміну полоненими

286
Колишній політв’язень Кремля Геннадій Афанасьєв оприлюднив листа політв’язня РФ Олега Сенцова, в якому останній прокоментував заяви народного депутата України Надії Савченко щодо обміну полоненими.

«Нас багато в полоні в Росії і ще більше на Донбасі. Когось вже звільнили, інші чекають і сподіваються… Хтось на полонених піариться, хтось реально працює. Ставати більш відомим, щоб тебе обміняли швидше ніж інших – це не той шлях, по якому я хотів би пройти», – цитує Афанасьєв лист Сенцова у своєму Facebook.
Також він підкреслив, що в тюрмі вони обмежені в діях, що перешкоджає зробити щось для України, проте вони можуть «триматися».
«Не треба нас витягувати за будь-яку ціну – перемога від цього не наблизиться. Використовувати нас як зброю проти ворога – так. Знайте, що ми не слабке ваше місце. Якщо нам судилося стати цвяхами в кришку труни тирана, то я хотів би бути таким цвяхом. Просто знайте, що цей цвях не зігнеться», – наголосив Сенцов.
Додамо, нещодавно Савченко заявила, що готова говорити «навіть із самим чортом», аби лише звільнити українських полонених. На знак протесту щодо повільного процесу звільнення заручників вона вкотре оголосила голодування.

Коментарi

Коментарiв