Банкір назвав головну помилку Україну за 25 років незалежності

203
Банкір, голова правління Ощадбанку Андрій Пишний висловив думку, що головною помилкою України протягом 25 років незалежності було недооцінювання важливості створення й розвитку збройних сил.

«Яка головна помилка України як держави за роки нашої незалежності? На мою думку, це несерйозне відношення до створення і розвитку сучасних збройних сил. І справа не тільки в одвічній прописній істині хочеш миру – готуйся до війни. І навіть не в агресії на Сході і не в окупації Криму. Це вже наслідки», – висловив думку Пишний.
За його словами, справа в тому, що саме армія й оборонно-промисловий комплекс можуть стати фактором, який «представить світу українське економічне диво». На його думку, в цьому аспекті прикладом може бути Ізраїль, де платформою для найпотужнішої у світі ІТ-індустрії стали армія, ВПК і сильна інженерна школа.
У статті для Нового времени він зауважив, що Україна також має для цього всі необхідні ресурси: наука, кадри, унікальні підприємства. Більше того, ми маємо зовнішньополітичну ситуацію, яка «штовхає» йти по цьому шляху, аби використати кризу у своїх інтересах.
«Тому мій прогноз майбутнього України на наступні 25 років – розвиток армії, сучасних озброєнь, техніки, інформаційних технологій, української інженерної школи. Саме це приведе нас до добробуту. У нас немає іншого шляху, крім як стати startup nation. І, впевнений, що тоді 50-річчя української незалежності ми будемо зустрічати у верхній частині світових рейтингів розвитку», – наголосив банкір.

Коментарi

Коментарiв