Кравчук пояснив, чому поважає Савченко

190
Перший Президент України Леонід Кравчук пояснив, чому закликає поважати народного депутата Надію Савченко.

«До Надії Савченко я ставлюся з повагою. Вона заслужила це своїм життям. Вона має право шукати варіанти вирішення того чи іншого питання як людина, як народний депутат, як Герой України», – зауважив Кравчук.
Тим не менше, в інтерв’ю Апострофу він підкреслив, що до пропозицій Савченко, як і до будь-чиїх пропозицій, потрібно ставитися критично.
«І до Президента, і до голови Верховної Ради, і до Прем’єр-міністра, і до Савченко – треба ставитись критично, зважувати, що можна виконати, а що – не можна. І їй я би порекомендував теж більш самокритично ставитися до своїх пропозицій», – наголосив екс-президент.
Крім того, він прокоментував заяву Савченко щодо факту початку переговорного процесу з бойовиками: «Будь ласка, якщо є результат, і якщо це працює, то я можу їй тільки поаплодувати. Тільки не можна виводити цю ідею на рівень переговорів Порошенка із Захарченком. Це проти всіх міжнародних правил».
Цю думку Кравчук пояснив тим, що Порошенко є законно обраним Президентом, а Захарченко – бойовик: «Якщо ми сядемо за стіл з бойовиками на рівні президента, то втратимо не тільки честь, але й гідність. Тому, я гадаю, хочете вести переговори – то створюйте для цього окремі групи з числа приватних осіб, депутатів, кого завгодно. Ведіть, розмовляйте, приймайте рішення. Коли домовитесь – звертайтесь до держави. Тобто, не можна Савченко ображати. На неї зараз дуже багато негативного вішають. Я нещодавно говорив із нею тут, у цьому кабінеті: звичайно, в неї є свої погляди. Але вона – людина дуже амбітна, настирлива, вона знає, що вона сьогодні хоче. І дуже важливо, щоб до неї ставитися з повагою».

Коментарi

Коментарiв