Турчинов повідомив про масштабні навчання військ РФ на кордоні з Україною

173
Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов повідомив, що вже найближчим часом РФ розпочне навчання своїх військ на українському кордоні.

Відповідну інформацію Турчинов оприлюднив 22 серпня 2016 року під час зустрічі з міністром оборони Естонської Республіки Ханнесом Хансо – передає Українська правда.
Під час перемовин сторони обговорили нинішню ситуацію в Україні, зокрема йшлося про питання військово-технічної співпраці між двома державами.
На цьому тлі глава РНБО України нагадав, що після ухвалення Мінських домовленостей не було жодного дня, аби російські найманці дотримувалися угод і не відкривали вогонь по позиціях українських Збройних Сил.
«Зокрема, системно ведуться обстріли наших позицій з використанням заборонених Мінськими домовленостями артилерійських систем великого калібру», – наголосив секретар Ради нацбезпеки.
Крім того, Турчинов і Хансо дійшли згоди в питанні щодо необхідності збереження санкцій проти Російської Федерації до повного звільнення окупованих територій України. Крім того, вони підкреслили на важливості активізації військово-технічної співпраці між Україною та країнами Європи.

Коментарi

Коментарiв