Російський опозиціонер закликав посадити Путіна на палю

218
Кандидат у Державну думу РФ від опозиційної «Партії народної свободи» (ПАРНАС) Вячєслав Мальцев різко розкритикував політику чинного Президента Росії Владіміра Путіна.

Під час офіційних дебатів парламентських партій в ефірі телеканалу «Россия 1» прозвучали навіть заклики до імпічменту чинного Президента Російської Федерації. Підкреслимо, заяви Мальцева викликали шквал аплодисментів у залі.
«Як виходить: винні бояри, а цар – чудовий. Якщо цар не знає, що твориться в державі, то такого царя треба в психлікарню саджати. Якщо він знає і не заважає цьому, то його треба саджати в тюрму. Якщо знає і помагає цьому, то на палю треба саджати таких царів», – наголосив політик.
Також він підкреслив, що саме Владімір Путін є основною причиною розвитку російської економіки, яка нині перебуває у жахливому стані.
«Економіка Росії залежить від волі Путіна. В нього хороший настрій – в нас погана економіка. В нього поганий настрій – в нас дуже погана економіка», – зауважив опозиціонер.
Крім того, він зазначив, що саме чинний Президент Російської Федерації втягує країну у війну з братським народом: «Ми об’єднались з єдиною метою – врятувати Росію від кривавої революції. Тому ми закликаємо конституційний шляхом, шляхом імпічменту, відсторонити від влади головне гальмо, що заважає нашій економіці і політиці».

Коментарi

Коментарiв