Кравчук і Горбачов посипали одне одного гучними образами

215
Перший Президент України Леонід Кравчук і екс-президент СРСР Міхаіл Горбачов влаштували заочну перепалку.

Підставою для гучного скандалу стали розбіжності у думках політиків щодо причини розпаду Радянського Союзу.
Нещодавно під час своєї прес-конференції Кравчук заявив, що саме Україна стала причиною розвалу СРСР. Горбачов же у свою чергу в одному з інтерв’ю зазначив, що всю відповідальність за розвал Союзу несе команда першого Президента Російської Федерації Боріса Єльцина.
За словами Горбачова, «таку заяву Кравчук міг оголосити у зв’язку зі своїм поважним віком»: «Ну, не знаю, може за віком Леонід Макарович на таке вирішився. Я сам інколи відчуваю, як вік впливає на образ думки».
Кравчук не залишився в боргу й також нагадав Горбачову про його вік: «Я не буду відповідати емоційно, оскільки він куди в більшому віковому стані. Це дуже складне питання, хто розвалив СРСР. Я хочу уточнити, що причиною його розпаду була у стані Союзу в цілому».
Апостроф підкреслює, що на прохання журналіста прокоментувати свою заяву Кравчук у всьому звинуватив Горбачова: «Оголосивши перебудову, він не керував нею, вона відбувалася сама собою, а він жив і говорив прописні істини сам по собі. Незадоволення країною, приниження порядків у державі і навіть черги за горілкою – це всі пам’ятають».

Коментарi

Коментарiв