План Савченко не підтримає жодна розсудлива людина, – СБУ

218
Радник глави Служби безпеки України Юрій Тандіт прокоментував пропозицію народного депутата Надії Савченко відправити на перемовини з бойовиками дружин Президента Петра Порошенка й Віктора Медведчука.

За словами Юрія Тандіта, силовики не відправлятимуть на переговори з бойовиками за лінію зіткнення дружин українських політиків, оскільки там їх можуть затримати і використати цю ситуацію у своїх інтересах.
Сегодня нагадує, що нещодавно Савченко запропонувала «поміняти баранів на жінок» і відправити на переговори з сепаратистами щодо обміну полоненими дружину Президента України Марину Порошенко та дружину Віктора Медведчука, телеведучу Оксану Марченко.
«Такий план взагалі не може знайти підтримки у будь-якої розсудливої людини, а там більше – чоловіка. Ми не будемо пускати своїх дружин за лінію дотику, це дуже небезпечно… Ми не дозволимо, щоб наші дружини стали розмінною монетою чи вогнищем спекуляцій. Тим більше, дружину Президента або дружину високопоставленого політика можуть затримати і спекулювати», – наголосив радник глави СБУ.
Також він зауважив, що не хотів би відпускати на окуповані території й саму Савченко, оскільки це є серйозним ризиком для життя.
«Крім гарячого серця, повинна працювати холодна голова. У цій гармонії ми приймаємо рішення. Важливо, щоб Надія завжди пам’ятала, що будь-які заяви моніторяться з різних сторін, можуть використовуватися втемну. Ми, коли спілкуємося, просимо про це пам’ятати. Ми відкриті до неї, але вона повинна пам’ятати, що вона політик, і вже собі не належить», – підкреслив посадовець.

Коментарi

Коментарiв