Обама зробив заяву про агресію РФ у привітанні з Днем Незалежності України

189
Президент США Барак Обама у своєму привітанні для України з нагоди Дня Незалежності пообіцяв, що його держава підтримуватиме українських партнерів у протистоянні з російським агресором.

У своєму привітанні Обама запевнив Президента України Петра Порошенка в тому, що Сполучені Штати Америки й надалі підтримуватимуть український народ у прагненні наблизити європейське майбутнє країни – передає прес-служба глави держави.
«Цей день є особливо важливим в світлі загрози суверенітету та територіальній цілісності України, яка виникла в результаті російської агресії на сході України та спроби анексування Криму», – йдеться у привітанні американського Президента.
«Хочу запевнити Вас, що США залишаються відданими своїм зобов’язанням бути поруч з Україною в той час, коли ви протистоїте російській агресії», – підкреслив Обама.
Крім того, він зауважив, що вже зроблено серйозні кроки, здійснені у процесі боротьби з корупцією, зміцненні верховенства права та закладенні основ для економічного зростання України.
«Хочу запевнити Вас, що Сполучені Штати Америки продовжуватимуть підтримувати вас у ваших прагненнях наблизити мирне, квітуче, європейське майбутнє для всіх українців», – наголосив американський лідер.

Коментарi

Коментарiв