Порошенко – Росії: «Товаріщ москаль, на Украіну зуби нє скаль!»

257
Президент України Петро Порошенко згадав про російську агресію у своєму привітанні з нагоди Дня Незалежності України.

Під час виступу на Майдані з нагоди Дня Незалежності України Порошенко заявив, що внаслідок збройної агресії Російської Федерації загинуло вже більше 2500 тисяч українських військовослужбовців. Тим не менше, за словами глави держави, ворогу не вдалося поставити Україну на коліна. Також він зауважив, що через військкомати на фронт уже пройшло майже 300 тисяч осіб.
«Якби ми рухалися за інерцією минулого року, зараз мала би завершуватися 9 черга мобілізації, але ми не починали і 7-ї. Пріоритет – формування професійної армії. Щомісяця до лав ЗСУ вливаються до 6 тисяч військовослужбовців. До кінця року ми очікуємо більше 20 тис. контрактників. Наразі 75% армії  – контрактники», – підкреслив Президент.
«Наші міжнародні партнери зможуть побачити, що Україна здатна сама себе захищати, але потребує подальшої підтримки. Адже наш ворог – країна, військовий бюджет  якої в десятки разів перевищує український. Але українці серйозно готові і далі боротися за свою незалежність. Головний наш гарант – це ЗСУ. І це куди серйозніше за Будапештський меморандум», – цитує Українська правда Порошенка.
Крім того, він досить гнівно прокоментував агресію Кремля щодо нашої держави: «Агресору краще згадати пораду російського поета Володимира Маяковського: «Товаріщ москаль, на Украіну зуби нє скаль!».
«Із юності ми  вступаємо у час зрілості. Угода з ЄС вже працює і поступово компенсує колосальні втрати, які завдали війна та економічна агресія Росії. Москва намагається душити нас закриттям свого ринку і блокуванням транзиту в інші країни… На тлі зовнішніх шоків вдалося забезпечити макроекономічну стабілізацію та відновлення економічного зростання», – наголосив президент.

Коментарi

Коментарiв