Ціна істерик Кремля про бандерівців України – ламаний гріш, – журналіст

227
Російський журналіст і блогер Алєксандр Сотнік прокоментував відкриття справи Генеральною прокуратурою України проти 18 посадовців із РФ.

Нагадаємо, нещодавно Генеральна прокуратура України оприлюднила докази причетності російської влади до посягання на українську територіальну цілісність – ідеться про публікацію аудіоперехоплення розмов чинного радника Президента Російської Федерації Владіміра Путіна Сєргєя Глазьєва. Крім того, ГПУ назвала прізвища 18 посадовців РФ, які отримали повістки і були повідомлені про підозру у причетності до організації гібридної війни в Україні.
На думку Сотніка, на всіх російських чиновників, причетних по агресії РФ в Україні, необхідно відкривати кримінальні провадження і оголошувати в розшук за лінією Інтерполу, аби вони ніде не могли почувати себе в безпеці.
«Активність російських державних діячів, розкрита «прослушкою», вражає. З іншого боку, вже в ті дні було зрозуміло, що провокації з боку Росії готувалися на найвищому рівні. Але тепер є прямі докази причетності конкретних офіційних осіб до підготовки масованого вторгнення в Україну, і це дуже важливо. Це – документ, на підставі якого і потрібно заводити кримінальні справи», – наголосив у статті для Апострофа російський журналіст.
Він підкреслив, що і Глазьєв, і Шойгу й інші особи, причетні до організації збройних заколотів і низці регіонів України, є державними і військовими злочинцями, які «щохвилини повинні відчувати за спиною дихання невідворотного покарання».
«На жаль, у смутні та лихі часи завжди є люди, готові зрадити і продати свою країну, за певну винагороду, і тут же знаходиться «Диявол», готовий оплатити послуги зрадників. Жоден з таких людей не повинен уникнути відповідальності. І нехай у Кремлі верещать про «переслідування інакодумців у бандерівській Україні», але ми розуміємо, що ціна таких істерик – ламаний гріш. Тільки стійкість і рішучість допоможе Україні здобути справжню незалежність, пішовши з-під сатанинського крила «Луб’янського брата», – підсумував блогер.

Коментарi

Коментарiв