Російські ЗМІ «пророкують» президентство в Україні Яценюку

230
Одне з пропагандистських ЗМІ Росії видало чергову нісенітницю, в якій напророкувало президентство в Україні колишньому Прем’єр-міністру Арсенію Яценюку.

Російське видання Свободная пресса зазначає, що відповідний «прогноз» зробив колишній народний депутат України, екс-регіонал Олег Царьов, якого пропагандистський ресурс називає «українським опозиційним політиком».
За його словами, вже найближчим часом адміністрація Білого дому США може змусити Президента України Петра Порошенка піти у відставку, замінивши його на «провірену» кандидатуру Арсенія Яценюка, якого кілька місяців тому «попросили» з посади очільника Кабінету Міністрів України.
«Порошенко поставив всюди своїх людей. Ставлеників США там немає, крім міністра охорони здоров’я і керівника антикорупційного бюро. Тому Штати можуть запросто його прибрати. Тобто, американцям досить ухвалити рішення про заміну Порошенка, як той «напише заяву про відставку», – зазначив політик-утікач Царьов, якого звинувачують у сепаратизмі.
На його думку, в такому разі до влади повернеться Яценюк, який «нині мають досить сильні позиції у Вашингтоні, і якого досі активно опікають віце-президент США Джо Байден і помічниця Державного секретаря США Вікторія Нуланд».

Коментарi

Коментарiв