Турчинов пообіцяв очищення окупованих територій України

225
Секретар РНБО України Олександр Турчинов із нагоди ювілею Дня Незалежності пообіцяв, що держава зможе очистити окуповані території.

«Незважаючи на проблеми та економічну кризу, ми змогли створити сильні Збройні Сили, Національну гвардію, силові структури, які здатні захистити країни та зупинити просування ворога зі сходу на захід. Прийде час, і ми очистимо всі окуповані території», – цитує прес-служба Ради національної безпеки й оборони України Турчинова.
На його думку, нинішня українська армія – одна з найсильніших у всій Європі: «Наша оборонна промисловість забезпечила Збройні Сили сучасною зброєю, незважаючи на аморальну блокаду поставок в Україну летального озброєння».
Тим не менше, глава РНБО зауважив, що «загроза, безумовно, залишається, і проблем у галузі безпеки й оборони ще дуже багато».
«Запорука наших перемог в протистоянні з сильним і жорстоким ворогом – не лише в сучасній зброї, в професіоналізмі та героїзмі наших військовослужбовців, але, перш за все, в єдності нашої нації. Тому гасло Майдану зараз як ніколи є актуальним. Поки ми є єдиними, ми – непереможні!», – підсумував Турчинов.

Коментарi

Коментарiв