Ігор Овчар: «Подивився на чергову дурню, яку придумали піарники Луценка»

222
Подивився на чергову дурню, яку придумали піарники Луценка.
Таке враження, що зроблено це спеціально для того, щоб з нас всіх через недолугість прокуратури – реготали москалі.
Там в кінці відео (https://www.youtube.com/watch?v=OgrW_iRlQHE) – є перелік статей, які інкримінуються переліченим у відео покидькам. Починаючи з 17 хвилини. Бігло переглянув та побачив, що ст.111 КК України (державна зрада) Генпрокуратура юриста Луценка інкримінує… громадянину Росії Бєлавєнцеву О.Є. Тобто генерал ФСБ зрадив Україну? Це олігофренія, диверсія, що це?
Не можу прокоментувати цю тупість на сторінці Луценка, бо публічний політик Луценко таку можливість передбачив лише для френдів. Тому змушений розповсюдити цю дурню і на своїй сторінці. Мені соромно за цю дешеву, низькокваліфіковану піарпропагандистську маячню. Як можна обвинуватити у державній зраді громадянина іншої країни, уродженця Москви, кадрового кагебіста, який керував Росозброєнням, був начальником управління справами губернатора Московської області а з 2014 року – представником президента Росії в окупованому Криму? Те саме стосується рашистського генерала Булгакова Д.В., який з 2010 року і до сьогодні – заст. міністра оборони паРаші і ніколи не був громадянином України, що очевидно!
Зрадити Україну може лише громадянин України. Це таємниця для юриста Луценка?
В Генпрокуратурі залишились лише дебіли, чи то #Мінстець клєпав відео? Відео розміщене на каналі Генпрокуратури України. Всі прокурорські, хто переглядав – не бачили того, що помітно з першого погляду пересічному юристові? Прокурори не юристи? Питання риторичне.
КК України
Стаття 111. Державна зрада
Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України….
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв