Тимошенко вперше відверто розкритикувала Савченко

280
Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко висловила думку, що народний депутат України від її політичної сили Надія Савченко не розуміє глибини держави та шляхів виходу із кризи.

«Надя ніколи в житті не була політиком. Вона ніколи в житті не проходила ту школу, яка потрібна, щоб розуміти глибину держави, глибину шляхів виходу з кризи. Вона абсолютно не знає міжнародної політики. Вона багато чого не розуміє, і це абсолютно природно, тому що вона була військовим і пройшла зовсім іншу школу», – заявила Тимошенко в ефірі одного з українських телеканалів.
Тим не менше, вона закликала поставитися до Савченко з терпінням і повагою.
«Вона пройшла дуже важкі випробування. І зараз вона буде проходити свій шлях становлення. Я хочу вірити, що вона зможе стати сильним політиком. А її недосвідченість не можна зараз піднімати на всі пропагандистські трибуни і її «юзати». Не треба цього робити», – цитує 24 лідерку «Батьківщини».
Нагадаємо, нещодавно народний депутат України Надія Савченко заявила, що не має намір виходити з партії «Батьківщина» попри прогнози низки політиків і експертів.
«Я ще сиділа в тюрмі, а мені вже писали: «Вийди з «Батьківщини», створюй свою партію і інше». Я пояснила, що я служила в армії 10 років, мені там не подобалося практично все. Але я не тікала з армії, я намагалася змінити структуру зсередини. Я не перебіжчик, я не виляю хвостом», – наголосила нардеп.

Коментарi

Коментарiв