Російський політик спрогнозував повернення Криму Україні після усунення Путіна

313
Один з лідерів російської опозиції Гарі Каспаров спрогнозував, що після усунення чинного Президента РФ Владіміра Путіна Україні повернуть Крим.

«Вважаю за потрібне ще раз підкреслити: в майбутній постпутінській Росії повернення Криму Україні, без будь-яких попередніх умов, стане ключовим індикатором того, що Росія нарешті позбулася від примар минулого, які, як і раніше тримають нашу країну в заручниках», – наголосив Каспаров.
У своєму пості у Facebook російський опозиціонер також розкритикував свого колишнього соратника Алєксандра Рикліна, який відвідав анексований Крим, після чого оприлюднив у соціальних мережах фото з підписом «вдома».
«Я вважаю будь-яку приватну поїздку в окупований Крим вчинком, негідним пристойної людини, але кожен має право самостійно розпоряджатися свій репутацією. При цьому, очевидно, що публікація в соціальній мережі виводить ситуацію за межі приватного життя і стає публічною заявою», – підкреслив політик.
«У цій ситуації, враховуючи текст, який супроводжує фотографію, вчинок Рикліна є актом політичного зрадництва тих, хто продовжує боротьбу за демонтаж злочинного путінського режиму», – підсумував опозиціонер.

Коментарi

Коментарiв