Експерт спрогнозував, що Путін буде «жалітися» на Україну Меркель і Олланду

242
Політичний експерт Тарас Березовець висловив думку, що «нормандський формат» уже припинив своє існування, а Президент РФ Владімір Путін переконуватиме главу ФРН Анґелу Меркель і Президента Франції Франсуа Олланда в тому, що саме Україні порушує перемир’я.

Нагадаємо, Путін, Меркель і Олланд домовилися обговорити питання щодо України під час зустрічі в рамках саміту G20 у Китаї. На думку Березовця, саме там російський лідер намагатиметься переконати Францію й Німеччину в тому, що Україна порушує перемир’я на Донбасі.
Тим не менше, він наголосив, що навіть незважаючи на спроби Кремля довести сфальсифіковану інформацію, Європейський Союз не скасовуватиме санкції проти Російської Федерації.
«Я думаю, що «нормандський формат» припинив існування, це побічно підтверджує останні заяви канцлера Анґели Меркель, яка коментувала зокрема виконання Росією взятих на себе зобов’язань, сказала, що Росія не виконала їх, і відповідно санкції відносно РФ повинні залишитися. І це дає певну надію, що найближчим часом ЄС розглядатиме продовження санкцій взимку майбутнього року», – зазначив у коментарі 112 політолог.
«Про що збирається говорити Путін у Китаї на зустрічі з Меркель і Олландом, ми можемо приблизно уявити, він намагатиметься показувати якісь фальсифіковані, в першу чергу, дані російських спецслужб, про нібито порушення, до яких вдаються українські збройні сили. Є тут небезпека закулісної гри, я її не бачу, чесно скажу, тому що позиція ЄС, вона фактично сформована, вона солідарна, і я не вірю в те, що сьогодні може бути якась здача наших інтересів, навіть якщо Порошенка не буде на зустрічі з Путіним», – спрогнозував експерт.

Коментарi

Коментарiв