Росія на повній швидкості несеться до обриву, – російський журналіст

147
Російський журналіст Аркадій Бабчєнко зауважив, що проблема РФ не в диктаторі Путіні, а в самих росіянах, через яких країна на повній швидкості несеться до обриву.

«Я більше не борюся. Оскільки немає з ким більше боротися. Нема ворога більше. Можна було боротися з узурпатором, який захопив владу. Можна було боротися зі злодіями. Можна було боротися з убивцями. Але не можна боротися з країною, якщо вона сама вибрала шлях у прірву. Не можна боротися зі ста мільйонами людей, якщо вони в єдиному злісному пориві бажають накритися тазом», – наголосив у своєму Facebook Бабчєнко.
«Проблема не в диктаторі Путіні. Проблема в тому, що немає, виявляється, ніякого диктатора Путіна, який захопив владу. Він не диктатор. Він – їх цар. Він не захоплював владу. Вони йому її віддали самі. Він їх влаштовує. Він – це вони. Вони ХОЧУТЬ цього. Хочуть Путіна. Хочуть Криму. Хочуть протистояння з проклятою піндосією. Хочуть, щоб гейропа розвалилася. Щоб «Іскандери» сміялися. Щоб зрадників ліберастів перевішали. Щоб у Порошенка шкарпетка дірява. Щоб «Армата» і ядерний попіл. А, як відомо, навіть алкоголіка можна вилікувати, якщо він хоче продовжувати бухати», – зауважив журналіст.
«Не можна країну переробити проти її волі. Така переробка називається «інтервенція». І зовнішнє управління. А я – не НАТО. Ось, власне, і все. Так що все, що я тепер роблю –- іронізую і знущаюся. І, відійшовши в сторону, щоб не потрапити під колеса – а головне, щоб не сповільнювати собою руху – дивлюся, як цей божевільний локомотив з одурілими машиністами та радісними криками п’яних пасажирів у загиджених вагонах, які вони вважають великими, на всіх парах мчить до обриву», – підсумував автор.

Коментарi

Коментарiв