Шокін вирішив помститися журналістам, які викрили його таємне життя

296
Колишній Генеральний прокурор України Віктор Шокін заявив, що має намір подати до суду на журналістів програми «Схеми», які оприлюднили результати розслідування щодо його маєтків і «таємного життя».

В ефірі телеканалу 112 Шокін заявив, що вже готує «дуже серйозний» позов до журналістів «Схем»: «Позов буде про порушення кримінального провадження по цих людях, які сфальсифікували повністю цю перевірку за гроші».
«Вони показали мої декларації не ті, що є в наявності за 2013 рік, де я показував усі свої статки на той час, коли я ними володів, а показали за 2014 рік. Більше того, вони не сказали і не показали ті мої пояснення, які я писав в ДФС… про те, коли, де і чим я яким чином заволодів кожним із всіх статків, починаючи з квартири на Ярославовому Валу, котру я купив в 1995 році на кошти, які я брав в кредит. Про цей дім, що є зараз в Забір’ї і кажуть, що я його приховав. Я його показав в декларації за 2013 рік», – зазначив колишній Генпрокурор.
Також він зауважив, що журналісти не вказали в сюжеті того факту, що з 19 лютого 2007 року по 2014 рік він перебував на пенсії.
Нагадаємо, у рамках журналістського розслідування виявилося, що слова про відсутність родини й «бідні» декларації виявилися брехнею колишнього Генерального прокурора України Віктора Шокіна.
Після подій Революції гідності Шокін заявив, що не має ні дружини, ні дітей. Проте журналістам програми Схеми вдалося з’ясувати, що екс-глава ГПУ має й цивільну дружину Оксану Гриневич, на яку оформив елітну нерухомість, і маленьку доньку.
Наприклад, Гриневич є власником маєтку в елітному районі Праги, Небушіце, де житло обходиться приблизно у 10 мільйонів крон, що становить близько 10 мільйонів і у гривневому еквіваленті. Жінка, яка є заступником головного лікаря в київській «Феофанії», навряд чи може володіти такою сумою. До того ж, уже близько трьох років вона перебуває у декретній відпустці.

Коментарi

Коментарiв