Ігор Луценко: «Чи можливий реванш старих мусорів?»

332
ЧИ МОЖЛИВИЙ РЕВАНШ СТАРИХ МУСОРІВ?
Крім Кривого Озера, нагадаю, що було ще Качине озеро у столиці. Це коли виступу містян проти забудови організовано протидіяли тітушки за підтримки районної поліції та підрозділів НГ (?) http://ua.censor.net.ua/video_news/385294/ataku_vidbyto_titushky_tikayut_pid_zahystom_politsiyi_avtomayidan_pro_konflikt_na_poznyakah_video
На щастя, там не було смертей.
Але можна констатувати – Хатія Деканоїдзе не виконує роль стримувальниці-противаги впливу умовного «Авакова». Практики старої міліції продовжуються, чи за командою і через кадри міністра МВС, чи за замовленнями приватних шахраїв.
Поліція являє собою конгломерат людей зі зброєю, котру слабо контролює грузинське начальство, і котру стримує, в основному, небезпека наразитися на народний гнів. Крім оцього гніву, котрий живиться пам’яттю Небесної сотні, усі інші противаги є вторинними.
І ще варто розуміти. Це не тільки моя думка, це думка аналітиків у силових структурах – конкурентах, так от саме стара міліцейська гвардія може стати соціально-кадровою базою для реваншу проросійських сил. Є відомості, що міліцейська верхівка, що утікла до Москви, за підтримки росіян активно допомагає блокувати розслідування щодо злочинів співробітників МВС проти Майдану, допомагає переатестовуватися тощо.
Утеча з-під домашнього арешту ключового свідка у справі про убивство Вербицького та моє викрадення – це досягнення саме цієї таємної мережі, котра діє з території ворожої нам держави.
Більше того, плануються не тільки захисні, а й наступальні дії. Ментами уже ведеться робота щодо підготовки придушення потенційних противників «мусорського реваншу». Зокрема, несподіваною ілюстрацією стала помилка, коли ці списки відкрито вивісили у одному із райвідділів Києва – там були як прості активісти, так і чинні бійці добробатів МВС та СБУ http://www.radiosvoboda.org/a/27913445.html. Справу зараз намагаються зам’яти, але хто хотів, міг переконатися, КОГО саме вважають своїм ворогом старі мусора, і що вони продовжують свою сумнівну працю.
***
Я страшенно вдячний усім журналістам, котрі розповсюджують інформацію про реальний стан справ у силових органах. У деякі речі важко повірити, бо вони утаємничені і політизовані водночас. Утім, у агресію Росії ми теж свого часу не вірили з подібних підстав.
Джерело: Ігор Луценко

Коментарi

Коментарiв