Адвокат Савченко відхрестився від зв’язку з колишньою підзахисною

319
Колишній адвокат народного депутата України Надії Савченко Ілля Новіков попросив не асоціювати його з колишньою підзахисною.

«Я закінчив представляти Надію Савченко в ту хвилину, коли вона сіла в літак і полетіла в Україну, де у неї є свої адвокати. Мене попереджали старші колеги, що молодому адвокатові, який не має багаторічного досвіду, не варто щільно асоціюватися з клієнтом. Був ризик, що я стану адвокатом Савченко, а не адвокатом Новіковим», – наголосив Новіков.
Також він зауважив, що нині йому ця ситуація повертається сторицею, тому доводиться пояснювати людям, що він уже не має жодного відношення до Савченко. Крім того, він прокоментував і останні резонансі заяви нардепа.
«Зараз вона має можливість висловлюватися щодо ширшого кола проблем. Вона вийшла і говорить про те, про що вважає правильний – переговори з сепаратистами, звільнення полонених, що робити з Україною або Європою. Це, напевно, ті думки, які виникли у неї в голові, поки вона сиділа в тюрмі», – висловив думку адвокат.
 
На його думку, депутатка є досить щирою і відвертою людиною, хоча і досить упертою.
«У Надії своє бачення України. Я розумію, що вона має на увазі. Проте в багатьох речах я з нею не згоден. Не подобаються її заяви і багатьом людям. Але у неї непоступливий характер, її неможливо переконати», – цитує 24 Новікова.
У підсумку він підкреслив, що не може байдуже ставитись до Героя України: «Я два роки її захищав. Мені постійно хочеться її поправляти, але вже я не маю права цього робити».

Коментарi

Коментарiв