У ВРУ зареєстрували проект постанови про звільнення Авакова

200
У Верховній Раді України зареєстрували проект постанови про звільнення глави Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова.

Автором документа є народний депутат України Сергій Каплін. У пояснювальній записці до документа, яку він оприлюднив у соціальних мережах, ідеться про те, що показники рівня злочинності зросли до 30%, а рівень розкриття впав до 10% порівняно з показниками минулих років.
На думку Капліна, у Верховній Раді набереться достатня кількість голосів для ухвалення рішення щодо звільнення очільника Міністерства внутрішніх справ.
«Я провів консультації з низкою груп і фракцій у ВРУ, і хочу вам сказати, ми маємо необхідні голоси для відставки Авакова, як тільки розпочнеться сесія парламенту», – наголосив нардеп.
В ефірі 112 він спрогнозував, що відповідне рішення може бути затверджене вже протягом перших засідань майбутньої сесії Верховної Ради України.
«Прерогатива подавати кандидатуру міністра внутрішніх справ у президента, але він точно не повинен це робити без консультацій з громадянським суспільством та політичними партіями, у тому числі опозиційними», – зауважив парламентар.

Коментарi

Коментарiв