Левко Лук’яненко пояснив, чому війна з Росією неминуча для України

212
Герой України, автор Акту проголошення незалежності, легендарний дисидент Левко Лук’яненко пояснив, чому вважає неминучою війну з Росією.

На думку легендарного Героя України, якого охрестили батьком незалежності нашої держави, війна з Росією є неминучою, оскільки між нашими країнами є величезна цивілізаційна різниця.
«До сьогоднішньої ситуації призвела цивілізаційна різниця між Московією та Україною. Ця війна була неминучою. І я молю Бога, щоб вона набула тільки такої форми. Ця цивілізаційна різниця – у тому, що Росія – це азіатська країна. Вона заселена не слов’янами, як нам кажуть, а угро-фіно-татарським населенням», – зауважив Лук’яненко.
Він наголосив, що населення сучасної Російської Федерації має азіатське походження, а на всій великій території РФ ніколи не існувало демократії, тому завжди царювало підпорядкування людини владі.
«Їхній великій історик – Соловйов – сформулював це так: «Для нас, росіян, злочинно сумніватися в праві робити з нами все, що влада захоче». Отже, в них свободи не було ніколи, і всю історію вони душать свободу інших, на тому будувалася «Велика Московія». Україна ж населена українцями, це європейські племена, ми об’єдналися, перетворилися на русичів. І свої політичні традиції ми черпаємо від київського віче, яке наймало князя і виганяло його», – підкреслив в інтерв’ю Апострофу легендарний дисидент.

Коментарi

Коментарiв