Польське ЗМІ визнало, що Польща підвела Україну

294
Польський оглядач Вацлав Радзівіновіч визнав, що Польща підводить Україну, в самий розпал війни звинувативши її в «геноциді».

У статті для Gazeta Wyborcza Радзівіновіч зауважив, що 25 ювілей Незалежності Україні довелося відсвяткувати на тлі трагічних подій на Донбасі й у Криму, проте навіть незважаючи на це «вона ще є, вона ще не вмерла».
«І це великий подарунок історії так само і для нас, хоча впродовж останніх чверть століття ми не навчилися його належним чином цінувати і берегти. А можемо його втратити, чому вчить наша власна історія. Сьогодні Україна для Президента РФ Владіміра Путіна стала тим самим, чим понад двох століть тому була Річ Посполита для цариці Катерини. Країною, яка чим швидше буде ослаблена, зануриться в хаос і лишиться сама, тим швидше потрапить в чужі руки», – наголосив оглядач.
За його словами, кожен провал України надзвичайно радує Кремль. Наприклад, російські ЗМІ щодня повторюють, що на Олімпіаді в Ріо Україна продемонструвала найгірший результат за всю історію. І, звісно, Путіна тішить кожен антиукраїнський ексцес у Польщі.
«Постанова нашого Сейму про Волинську трагедію і «геноцид» були для Кремля великим подарунком. Мої російські друзі-опозиціонери питали, чому польські депутати підтримали її. Хіба вони не розуміли, хоч і мали свої причини, що «бити битого» неправильно. Питали, чому поляки не прийняли руку Петра Порошенка, яку Президент України простягнув їм у Варшаві, ставши на коліна і ушанувавши жертв трагедії?», – наголосив автор.
«Польща, яка сама стала проблемою для Євросоюзу, не має авторитету, щоб допомогти Україні вирішити її проблеми. Україні з нагоди ювілею треба бажати витривалості, сили, а також розуміючою, дружньої, впливової у світі Польщі», – підсумував Радзівіновіч.

Коментарi

Коментарiв