Україна заявила про готовність іти на серйозний компроміс із бойовиками

185
Прес-секретар представника України в Тристоронньої контактній групі Леоніда Кучми Дарина Оліфер повідомила, що під час останньої зустрічі в Мінську 26 серпня українська сторона заявила про готовність іти на компроміс щодо обміну полоненими з бойовиками.

«Ми продовжуємо роботу зі звільнення заручників. Заради того, щоб 107 людей змогли повернутися до своїх близьких, Україна готова йти на серйозні компроміси. Ми вимагаємо негайно звільнити громадян і виступаємо проти шантажу з цього питання: амністія стосується іншого пункту Мінських домовленостей, і його рішення ніяк не пов’язане зі звільненням людей», – повідомила у своєму Facebook, оприлюднюючи результати Мінських перемовин від 26 серпня 2016 року.
Вона зауважила, що Тристороння контактна група з питань урегулювання ситуації на Донбасі заявила про необхідність повного безстрокового припинення вогню на Донбасі з 1 вересня 2016 року – початок нового навчального року. За її словами, лише на підконтрольній Україні територіях цього дня до шкіл і дитячих садочків піде близько 150 тисяч дітей.
«Ми наполягаємо: всі діти Донецької й Луганської областей, незалежно від місця проживання, мають право на піклування й безпеку. Саме тому Україна наполягає на повному припиненні вогню. Українська сторона послідовно виконує Мінські домовленості й закликає Російську Федерацію та ОРДЛО не порушувати взяті на себе зобов’язання і з 1 вересня 2016 року нарешті припинити стріляти», – наголосила прес-секретар Кучми.

Коментарi

Коментарiв