Російський політик порадив Україні не проґавити помилку Путіна

220
Колишній депутат Держдуми РФ Ілья Пономарьов, який 2014 року був єдиним, хто не проголосував за приєднання Криму до Росії, закликав Україну виступати спільним фронтом із країнами Заходу, використавши помилку Владіміра Путіна, який відмовився від «нормандського формату».

«Я дуже добре розумію Президента Порошенка. Він зі свого боку робить усе правильно – він іде на всі умови, про які каже Захід. Захід каже: давайте «нормандський формат»? Давайте Мінські домовленості? Гаразд, давайте Мінські домовленості. Що ще, аби було виділення коштів для України для відновлення економіки, для достатку громадян України? Він на все погоджується», – наголосив в ефірі Радіо Свобода Пономарьов.
Також він наголосив, що Президент Російської Федерації Владімір Путін зробив величезну помилку, оголосивши про вихід із перемовин у «нормандському форматі», проте це повинна використати у своїх інтересах Україна.
За його словами, абсолютно очевидно, що Кремль хоче вести прямі переговори без участі України, оскільки він постійно посилає відповідні сигнали, намагаючись продемонструвати, що говорити з Україною немає сенсу, нібито вона, у кращому випадку, не контролює свої Збройні Сили.
«Президент не контролює свої ЗСУ – вони що хочуть, те й коять, або ж що він у нестямі. Вести з ним переговори не треба, а якщо ви хочете миру на сході України, якщо ви хочете вирішення кримського питання, то домовляйтеся про це з Путіним. Це його постійна позиція. Він її постійно повторює», – резюмував політик.

Коментарi

Коментарiв