Оглядач допустив можливість війни України з РФ уже в найближчі тижні

281
Російський незалежний військовий оглядач Павло Фельґенґауер висловив думку, що війна між РФ і Україною може розпочатися протягом найближчих тижнів.

В ефірі Радіо Свобода Фельґенґауер прокоментував раптову перевірку боєздатності військ Російської Федерації.
«Звичайно, загроза загальноєвропейської війни зараз не дуже висока, хоча вона цілком існує. А ось загроза війни Росії з Україною дуже істотна. До 50 відсотків імовірності, що велика війна з Україною може відбутися у найближчі кілька тижнів», – наголосив оглядач.
Дещо іншої думки дотримується низка інших військових експертів у Росії, які стверджують, що нові військові навчання – лише чергове брязкання зброєю. Тим не менше, військовий журналіст Олександр Гольц підкреслив, що не можна і забувати про досвід дворічної давнини, який свідчить, що Кремлю вірити не можна.
«Нікуди не подітися від того факту, що принаймні один раз ця раптова військова перевірка була прикриттям для того, щоб розгорнути російські війська на українському кордоні 26 лютого 2014 року. Я пам’ятаю, як Сергій Кужугетович Шойгу дуже іронізував, кажучи: «Українці турбуються даремно, ми і біля Фінляндії можемо розгорнутися. І що, тепер і фіннам турбуватися?», – зауважив експерт.

Коментарi

Коментарiв